5.6 C
İstanbul
4 Ocak 2020
Image default
Altcoin Bitcoin haberleri

Ethereum Neden Bitcoin’e Karşı% 100’ün Üzerinde Toplanabildi

Tüm gözler an itibariyle Bitcoin’de olmasına rağmen, Ethereum ve XRP gibi altcoinlere dikkat edin. ETH / BTC grafiğinin yakın tarihli bir analizine göre, Ether yakında bu kripto para birimi Bitcoin’e karşı% 100’ün üzerinde toplanabilir ve teknik ve temel faktörler bu ticaret çiftindeki bir ralliyi destekleyebilir.

Bir tüccara göre, ETH / BTC tablosu önümüzdeki aylarda yukarı yönlü bir kopuşa geçiyor ve iki temel teknik faktöre dikkat çekiyor: bir yıldan uzun süredir devam etmekte olan devasa bir düşme takozu 15 aylık hareket ile MACD arasındaki uzun vadeli yükseliş farkı. Bunun, 2021’in sonunda Bitcoin rallisine karşı% 100’ün üzerinde bir Ethereum’u destekleyeceğini iddia etti.

Ethereum’un Bitcoin’e karşı umutları hakkında analistler yükselirken, genel olarak varlık için soru işaretleri var:

Birincisi, Ethereum gibi altcoinlerin son 20 ay içinde Bitcoin’den büyük ölçüde düşük performans göstermesi, BTC hakimiyeti – BTC tarafından oluşturulan kripto para piyasasının yüzdesi  bu yılın 2018’den % 33’ünden % 72’ye kadar yükselmesi, piyasa lideri kurumsal katılım ve altcoinlerin çoğunluğunun geleceğe yönelik hiçbir beklentisi olmadığına dair bir fikir birliği oluşturmuştur.

Tabii ki, depresif bir Ethereum’u desteklemek için teknik faktörler olabilir, ancak bazı son aylarda olumlu olacağını iddia ettiği blok zincirinin ve ilgili kripto para biriminin temel eğilimini görmezden geliyorlar .

Fidelity Investments’ın kripto para birimi şubesi Fidelity Digital Assets , kısa bir süre önce endüstri satış noktası tarafından bildirildi Block, 2020’de Ethereum için destek başlatma niyetlerini gösterdi.

Kodlama tarafında, Ethereum’un blok zincirinin istiflemeye dayalı bir hale geleceğini görecek olan bir sonraki gelişim aşamasına verilen Serenity’nin erken yinelemelerinin önümüzdeki yılın başında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Sunumun pürüzsüz olması olası olmasa da, kripto para birimindeki geliştiriciler ve yorumcular, Serenity tamamen aktive olduktan sonra, Ethereum’un herhangi bir ölçeklendirme endişesini bir kenara bırakacağını ve potansiyel olarak bir ETH piyasasında pozitif talep değişimi meydana geleceğini belirttiler.

ETH piyasasında yaşanılacak olan gelişmelerin 2020 yılında nasıl olacağı ise şimdiden büyük bir merak konusu. Uzmanlar her ne kadar bu konuda ikiye ayrılmış olsalar da ETH yapmış olduğu önemli hamleler ile önümüzdeki yıl çok büyük atılımlara imza atabilir. Ancak her ne kadar uzmanlar bu konuda kendilerinden emin gibi konuşsalar da aslında henüz ortada kesin bir şey olmadığı aşikar. Bu konudaki gelişmeleri bizlere zaman gösterecek gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Ethereum Piyasa Analizi başlıklı makalemizde altcoin haberleri, Bitcoin ve Ethereum hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Yazılar

Takibe Alınıyor: Neredeyse 300.000 Adres, Binansal Tozlama Saldırısında Vuruldu

admin

10 $’dan 90.000 $’a Dönmek: Bitcoin, On Yılın En İyi Yatırımıydı

Yazar yazar

Bitcoin Yükselişe Geçti

admin

Yorum Yaz