6.4 C
İstanbul
4 Ocak 2020
Image default
Bitcoin Haber

Analist: Bitfinex Mahkemesi

Kripto pazarları, ABD merkezli kullanıcıların Bitcoin ( BTC ) ‘yi float etmelerine izin vermek için NYAG tarafından suçlanan ve aynı zamanda tartışmalı istikrarlı sikke Tether’e sahip olan popüler ve tartışmalı Bitfinex cryptocurrency değişiminde ortaya çıkan durumu yakından takip ediyor. ve kripto kaldıraçlı işlem kısıtlamaları.

Kripto para birimi döviz değişiminin ve istikrarlı madeni paranın önemi nedeniyle, analistler bu mahkemenin sonucunun önümüzdeki hafta Bitcoin ve toplu kripto pazarları için oynaklığa yol açabileceğine dikkat çekiyorlar.

Bitfinex vs NYAG NY Yüksek Mahkemesinde, Bitcoin Merkez Konu Olacak mı?

Açılan kripto para birimi değişimi ile kripto-ters NYAG arasındaki mahkeme, birkaç saat önce başladı ve Bitcoin, mahkemenin bu konuda yargı yetkisine sahip olup olmadığına odaklanmış gibi göründüğü için Bitcoin çoktan bir tartışma konusu haline geldi. Tether’de olduğu gibi – borsadaki yasal ekibin iddia ettiği gibi – bir güvenlik veya emtia değildir.

Zach Voell, mahkeme işlemlerinin yakın zamanda bir tweet dizisinde ortaya çıktığını tartıştı ve hakimin Tether’in bir mal olup olmadığını sorguladığını, AG’nin de kısmen hem Bitcoin hem de Ethereum işleminde kullanılabileceğini iddia ettiğini söyledi.

“Hakim: Öyleyse Tether, menkul kıymetler veya emtialarla” ilgili ise, bu yeterli mi? (Martin Yasası şeylerini tetiklemek için) AG: Evet, kesinlikle ($ ETH ve $ BTC işleminde kullanıldığına işaret ederek)

Özellikle, ilk işlemlerin merkezinin de, Bitfinex’in New York sakinlerinin (ABD vatandaşı olan) hesap açmasına ve Bitcoin (BTC ) kimlerle ticaret yapmasına izin verip vermeyeceği sorusu ile Tether’in bir güvenlik / emtia olup olmadığı etrafında döndüğü anlaşılıyor. ) ve platformu kullanarak diğer kriptolar.

“Bugün bir karar aldığımızı sanmıyorum; Hakim daha dikkatli düşünmek istiyor ”dedi.

Bu Bildiriler BTC Volatilitesine Katkıda Bulunacak mı?

Önemli olarak, Tether kripto pazarlarında böylesine ayrılmaz bir rol oynadığından, birçok analist bu duruşmaların sonucunun Bitcoin’in oynaklığı ve fiyat hareketine büyük katkı sağlayacağına inanıyor.

Twitter’daki popüler bir şifreleme para analisti olan Luke Martin, kısa bir tweette mahkeme duruşmalarının “haftanın en büyük haber olayı” olduğunu belirtti.

“Haftaya başlayan BTC $, iki ana seviye içinde geriledi. – 9350, birkaç gündür savunuldu – 9650, önceki aralık düşüktü ve şu an direnç gösteriyor. Haftanın en büyük haber etkinliği bu sabah New York Yüksek Mahkemesi’ndeki iFinex ile yapılacak “dedi.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Dominance (Btc Dominance) Nedir? başlıklı makalemizde bitcoin dominance, Btc Dominance ve Btc Dominance Nedir? hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili Yazılar

Bitcoin Bu Sene Büyük Atak Yapsa da Zirveye Yerleşemedi

admin

Blok Zinciri (Blockchain) ve Bitcoin Nedir?

admin

Bitcoin Madenciliği Ne Kadar Kazanç Sağlıyor?

admin

Yorum Yaz